} catch (e) { console.error('Custom Theme JS Code: ', e); }

3 veci, ktoré potrebujete na jar a leto v karanténe

Děvče, Pití, Čaj, Šálek Kávy, Západ Slunce, Smutná Žena

Ak máte šťastie pracovať z domu, už asi viete, aké to je byť s rodinou každý deň a snažiť sa zapamätať si ktorý deň vôbec je. Týchto 5 vecí vám pomôže zvýšiť pohodlie vám i vašej rodine, ktoré si teraz toľko zasloušíte.

Proti horúčave
Bojíte sa vetrať kvôli susedom na záhrade? Alebo máte doma alergika, ktorý teraz bude kýchať v období alergií, ale začína byť doma doslova dusno? Je načase zamyslieť sa na investovanie nad klimatizáciou do domu. Príjemný vzduch vo dne v noci vás nechá schladenými a len tak vás niečo nerozšílí.

Proti zlej nálade
Investujte do svojich koníčkov a kúpte si niečo rozumné, čo vám urobí radosť. Nehovorím, minú svoje rezervy, len si môžete niečo menšieho, čo vám dlhodobo zlepší užívanie si vášho koníčku. Napríklad, ak radi maľujete, možno nemáte drevený stojan na maľovanie. Teraz je dobrý moment ho kúpiť, pretože budete chcieť mať čo najviac pohybu počas pobytu doma.

Plány do budúcnosti
S tým, že je poriadne premyslite, napíšte k nim čo potrebujete, a majte ich stále na očiach. Môžete ich tvoriť na počítači a hľadať obrázky, písať poznámky alebo vytvoriť koláž. Zapojte všetky z rodiny a všetci sa k plánom vracajte a vymeňte ich v prípade potreby. Potrebujete konkrétne obraz niečoho, čo bude v budúcnosti motivácia a máte sa na čo tešiť teraz.

(Average rating NAN on 0 rating)
Chcete tu publikovať článok alebo získať hodnotný spätný odkaz? Píšte!

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dodávateľ webu: Agentura Weboo