Opravy brán a dverí

Občas sa stáva, že dvere či vráta nie sú prevádzkyschopné kvôli ťažko predpokladaným problémom a to môže vyvolať veľa ťažkostí, predsa len sú to vstupné priestory. Pri priemyselných závodov týmto vzniká ešte viac ťažkostí, kvôli odstávke a to môže výrazne poznamenať hospodársky výsledok.

Servis vrát

Poruchovej systémy vrát


Turnikety a otočné dvere


U turniketov a otočných dverí to taký problém nie je, pretože často bývajú vybavené bočnými dverami, práve pre prípad poruchy či ako núdzový východ, ale aj tak sa to nevidí rado. Najväčšie komplikácie môže nastať, ak sú otočné dvere poruchové práve v momente, keď sa vo vnútri nachádza osoby. Aj takéto situácie môžu nastať a niekedy to musí riešiť niekto povolanejší či dokonca hasiči. Tomuto možno ale čiastočne predchádzať pravidelnými preventívnymi prehliadkami.

Automatické dvere

Porucha automatických dverí tiež nie je príjemná. Našťastie automatické dvere sprevádza možnosť manuálneho otvorenia, aby sa nemohlo stať, že by budova nebola priechodná.

Garážové sekcionálne brány


Ak nastanú komplikácie pri otváraní garážových sekčných vrát, potom je tiež nutná čo najrýchlejší oprava. 


Opravy bránových systémov Spedos


Spoločnosť Spedos Má okrem svojej ponuky výroby aj možnosť servisu priemyselných garážových bran. Pre minimalizovanie Vašich nákladov a zvýšenie spokojnosti s postupom zaisťujú servisný zásah do jedného dňa a to po celý rok vrátane víkendov a sviatkov. Chváli sa najväčšou servisnou sieťou, čo sa týka bránových systémov, v Česku i na slovenský. Okrem opravy sa tiež môžete dohodnúť na renováciu alebo revitalizáciu. Profesionálne školenie technici majú vždy v dodávke výber nejporuchovějších dielov a sú teda schopní zasiahnuť takmer kedykoľvek.

Kkontroly prevádzkyschopnosti


Okrem havarijného servisu ponúka Spedos aj pravidelné preventívne prehliadky.

 1. predlžuje výdrž systémov
 2. zmenšuje riziko poruchy
 3. oprava nájdených problémov ihneď
 4. 1-4 prehliadky za rok


Neváhajte sa obrátiť na spoločnosť Spedos, ak sa obávate porúch zariadení bránových systémov vrátane protipožiarnych dverí. Prioritou pre firmu stále zostáva záručný servis na jeho kvalitu kladú obrovský dôraz.

Tags: priemyselné brány servis dverí opravy dverí servis garážových bran servis sekčných bran

(Average rating 0 on 0 rating)

Najčítanejšie nové články

 • Ako ochrániť vip osoby?

  Určite ste sa niekedy stretli s nejakou celebritou. Mohol to byť známy spevák, herec alebo spisovateľ. Každopádne zakaždým taká osoba spôsobí veľký rozruch a niekedy tiež ten negatívny. Aby sa zamedzilo oddelenie fanúšikovskej základne od samotného koridoru, kadiaľ sa bude známa osobnosť pohybovať, používajú sa rôzne prostriedky a práve o nich si niečo povieme.

  vymedzovacie stĺpiky

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Čítať ďalej...

 • Bezpečnostné mreže chráni pred návštevou zlodejov

  Prázdniny sú tu, pre deti radosť pre rodičov starosť. Bohužiaľ ešte jedna skupina ľudí sa raduje a to zlodeji! Ľudia odchádzajú na dovolenku a opúšťajú svoje obydlia a firemné areály. Aby sme chránili svoj majetok je potrebné ho riadne zabezpečiť, inak sa môžete pekne čudovať po príchode z dovolenky. V tomto článku sa zameriam len na ochranu okien pomocou bezpečnostných mreží.

  rolovacie mreže

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Čítať ďalej...

 • Požiarnu ochranu nesmieme podceňovať

  Ochrana nášho majetku je veľmi dôležitým aspektom nášho každodenného života. Existuje však jedna vec, ktorú chránime ešte častejšie! Áno, správne, jedná sa o náš život a život našich blízkych, ktorý chránime. Ochrana životov v kontexte s ohňom je veľmi diskutovaným a v dnešnej dobe aj prepracovaným odborom. Hovorí sa mu požiarna ochrana. Poďme sa pozrieť, ako je to v praxi, napríklad v prípade, keď sa rozhodneme zaobstarať protipožiarne uzávery.

  protipožiarne uzávery

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Čítať ďalej...

 • Kde zohnať kvalitný vodoinštalačný materiál?

  Dnes si povieme niečo o remeslách. Všeobecne platí, že remeselníkov je ako šafránu. Dvakrát toľko to platí o kvalitných remeselníci s bohatými skúsenosťami v odbore. Pri výbere vhodného remeselníka by sme nemali hľadieť na cenu, tá sa môže vplyvom odbyté práce dvakrát predražiť. Poďme sa spoločne pozrieť na remeselné odvetvia inštalatérstvo.

  Eshop s inštalačným materiálom

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Čítať ďalej...

 • Je Thermopanel naozaj tak skvelý?

  Pred sedemdesiatročnej rokmi sa v Kanade začali používať thermopanley pre stavbu rodinných domov, ale v Českej republike stále nemajú širšie využitie. Prečo to tak je? Aké sú dôvody, prečo by sa mali thernopanely začať hromadne používať?

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Čítať ďalej...

Chcete tu publikovať článok alebo získať hodnotný spätný odkaz? Píšte!

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dodávateľ webu: Agentura Weboo / Spracovateľ: Filip Bartoš