Opravy brán a dverí

Občas sa stáva, že dvere či vráta nie sú prevádzkyschopné kvôli ťažko predpokladaným problémom a to môže vyvolať veľa ťažkostí, predsa len sú to vstupné priestory. Pri priemyselných závodov týmto vzniká ešte viac ťažkostí, kvôli odstávke a to môže výrazne poznamenať hospodársky výsledok.

Servis vrát

Poruchovej systémy vrát


Turnikety a otočné dvere


U turniketov a otočných dverí to taký problém nie je, pretože často bývajú vybavené bočnými dverami, práve pre prípad poruchy či ako núdzový východ, ale aj tak sa to nevidí rado. Najväčšie komplikácie môže nastať, ak sú otočné dvere poruchové práve v momente, keď sa vo vnútri nachádza osoby. Aj takéto situácie môžu nastať a niekedy to musí riešiť niekto povolanejší či dokonca hasiči. Tomuto možno ale čiastočne predchádzať pravidelnými preventívnymi prehliadkami.

Automatické dvere

Porucha automatických dverí tiež nie je príjemná. Našťastie automatické dvere sprevádza možnosť manuálneho otvorenia, aby sa nemohlo stať, že by budova nebola priechodná.

Garážové sekcionálne brány


Ak nastanú komplikácie pri otváraní garážových sekčných vrát, potom je tiež nutná čo najrýchlejší oprava. 


Opravy bránových systémov Spedos


Spoločnosť Spedos Má okrem svojej ponuky výroby aj možnosť servisu priemyselných garážových bran. Pre minimalizovanie Vašich nákladov a zvýšenie spokojnosti s postupom zaisťujú servisný zásah do jedného dňa a to po celý rok vrátane víkendov a sviatkov. Chváli sa najväčšou servisnou sieťou, čo sa týka bránových systémov, v Česku i na slovenský. Okrem opravy sa tiež môžete dohodnúť na renováciu alebo revitalizáciu. Profesionálne školenie technici majú vždy v dodávke výber nejporuchovějších dielov a sú teda schopní zasiahnuť takmer kedykoľvek.

Kkontroly prevádzkyschopnosti


Okrem havarijného servisu ponúka Spedos aj pravidelné preventívne prehliadky.

 1. predlžuje výdrž systémov
 2. zmenšuje riziko poruchy
 3. oprava nájdených problémov ihneď
 4. 1-4 prehliadky za rok


Neváhajte sa obrátiť na spoločnosť Spedos, ak sa obávate porúch zariadení bránových systémov vrátane protipožiarnych dverí. Prioritou pre firmu stále zostáva záručný servis na jeho kvalitu kladú obrovský dôraz.

Tags: priemyselné brány servis dverí opravy dverí servis garážových bran servis sekčných bran

(Average rating 0 on 0 rating)

Najčítanejšie nové články

 • Využite mestský mobiliár na záhrade

  Každý z nás si potrebuje po náročnom dni niekam sadnúť. Nemusíte mať ani náročný deň, ale sedenie je oveľa pohodlnejšie, než dlhé státie. Vonku ale často na možnosť si sadnúť nenarazíte, čo je škoda. Sedenie na tráve je príjemné, ale len do tej doby, než sa objavia prvé mrazy. To už je oveľa lepšie si sadnúť na lavičku.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Čítať ďalej...

 • Využitie presklených vitrín

  Presklené vitríny majú obrovské možností využitia. Nájdete ich v bežných domácnostiach aj vo verejných budovách, ako sú napríklad obchody alebo múzeá. Je to skvelý spôsob, ako vystaviť rôzne veci tak, aby boli poriadne vidieť a zároveň nedošlo k ich poškodeniu. V tomto článku sme si pre vás pripravili niekoľko tipov, ako môžete presklenú vitrínu použiť ako doma, tak na verejných miestach.

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Čítať ďalej...

 • Blíži sa nám zima, máte funkčný termostat?

  Dobre, zima možno úplne nie, ale jeseň áno a s ním aj celkom rýchle ochladenie, hlavne ak nemáte zateplený dom. Septembrové obdobie je ideálna doba na to, aby ste sa uistili, že váš termostat funguje tak ako má a že nebude v tých najväčších mrazoch posielať teplo tam, kde vôbec nie je potreba. Nielen, že takýto termostat znepríjemní pobyt v dome, nepoteší vás ani účet za kúrenie. Čo môžete urobiť preto, aby ste mali maximálne teplo a minimálne výdavky?

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Čítať ďalej...

 • Výrobca rýchlobežných brán na Slovensku

  Rýchlobežné brány sú skvelou voľbou pre väčšinu priemyselných prevádzok. Hlavne tých, kde je vyžadovaná vysoká rýchlosť a určitá úroveň hygieny. Vďaka výkonnému motoru a rýchlemu navíjanie je tento typ vrát jedna z najlepších možností pre tieto typy prevádzky. Kto je ale vyrába na Slovensku?

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Čítať ďalej...

 • Rôzne využitia plagátovaciech ploch v obciach

  Plagátovacie plochy sú už tradičný spôsob, ako informovať obyvateľov o nadchádzajúcich udalostiach. Hojne využívané sú predovšetkým na dedinách, alebo v malých obciach, kam sa ešte nedostali city light vitríny a ďalšie spôsoby propagácie. Aj cez to, že je to oznamovanie informácií docela zastarané, musíme uznať, že má stále svoje čaro a že má stále asi niečo do seba. Prečo by inak boli plochy na plagáty tak obľúbené?

  (Average rating 0 on 0 rating)

  Čítať ďalej...

Chcete tu publikovať článok alebo získať hodnotný spätný odkaz? Píšte!

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Dodávateľ webu: Agentura Weboo / Spracovateľ: Filip Bartoš